Εικόνα Προκήρυξη Θέσης

Το Πανεπιστήμιο Πατρών ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ την πλήρωση μίας (1) θέσης καθηγητή στη βαθμίδα του Επίκουρου Καθηγητή, με γνωστικό αντικείμενο «ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΕ ΕΜΦΑΣΗ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑΣ » για το τμήμα Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων της Σχολής Γεωπονικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Πατρών.

• ΦΕΚ Δημοσίευσης: 681/18-5-2020 τ. Γ
  • ΑΔΑ: 6ΑΧ7469Β77Θ-ΗΣ6
  • ΚΩΔΙΚΟΣ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ ΣΤΟ ΑΠΕΛΛΑ: ΑΡΡ  16400

Λήξη  προθεσμίας υποβολής υποψηφιοτήτων για την ανωτέρω θέση  είναι η 29/07/2020