Εικόνα Σημαντικό Μήνυμα

Υπενθυμίζουμε ότι η καταληκτική ημερομηνία της ηλεκτρονικής σας εγγραφής στο Πανεπιστήμιο Πατρών είναι η Παρασκευή 16/10/2020.
Σας ενημερώνουμε, ότι η ανάρτηση των δικαιολογητικών εγγραφής, είναι υποχρεωτική στη διαδικασία της ηλεκτρονικής εγγραφής. ΠΡΟΣΟΧΗ! Όσοι φοιτητές έχουν κάνει την εγγραφή τους, αλλά δεν έχουν επισυνάψει τα απαραίτητα δικαιολογητικά ή τα έχουν επισυνάψει αλλά είναι ελλιπή , θα πρέπει να τα αναρτήσουν μέσα στην προθεσμία που δίνεται..

Προκειμένου για τη διευκόλυνση του έργου της Γραμματείας και τη συντομότερη δυνατή ολοκλήρωση της εγγραφής, να αναρτώνται τα δικαιολογητικά σε μορφή pdf.

Εάν η αίτησή σας δεν έχει επεξεργαστεί-εγκριθεί ακόμα από τη Γραμματεία, σας παρακαλούμε για την αντικατάσταση των αρχείων jpeg.κλπ από αρχεία pdf.

Εκ της Γραμματείας