Ενημέρωση φοιτητών ΔΕΑΠΤ

Ενημερώνουμε τους φοιτητές (ΔΕΑΠΤ)  πως η παρουσίαση των πτυχιακών εργασιών για όσους προσανατολίζονται για την επόμενη Ορκωμοσία  (ΑΠΡΙΛΙΟΣ 2024) θα πραγματοποιηθούν από την 1  ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024  έως 14  ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024.

Επίσης  με την επιτυχή ολοκλήρωση  της εξέτασης τους (ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ), θα πρέπει να αποστείλουν την εργασία τους σε μορφή Word ή Pdf  στη Γραμματεία του Τμήματος στο  .

ΠΡΟΣΟΧΗ : Οι φοιτητές για να παρουσιάσουν την πτυχιακή τους εργασία θα πρέπει να μην οφείλουν κανένα μάθημα του προγράμματος σπουδών τους (βλέπε ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ για ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΡΤΈΛΑΣ). Όσοι φοιτητές εξετάζονται, στην εξεταστική του ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024, στα τελευταία τους μαθήματα, για να παρουσιάσουν την πτυχιακή τους,  θα πρέπει να ενημερώσουν τους αντίστοιχους καθηγητές για την έγκαιρη οριστικοποίηση των βαθμών τους, πριν την παρουσίαση της πτυχιακής τους εργασίας.

Εκ της Γραμματείας