Εικόνα Διδάσκοντες Σημαντική Ανακοίνωση

Όσοι φοιτητές του ΕΤΤ και του ΔΕΑΠΤ προσανατολίζεστε να συμμετάσχετε στην επόμενη ορκωμοσία ΙΟΥΛΙΟΥ -ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2024 και:

• Έχετε ολοκληρώσει τις υποχρεώσεις των μαθημάτων του Προγράμματος Σπουδών σας και οφείλετε μόνο την παρουσίαση της πτυχιακής σας εργασίας  ή/και
  • Οφείλετε μικρό αριθμό μαθημάτων, πέραν της παρουσίασης της πτυχιακής και προτίθεστε να ολοκληρώσετε όλες τις απαιτήσεις για τη λήψη του πτυχίου σας κατά την εξεταστική Ιουνίου 2024,

παρακαλείσθε να αποστείλετε ηλεκτρονικό μήνυμα από το Ιδρυματικό σας email:

Α) οι φοιτητές του Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων-στο email της Γραμματείας (), βάζοντας στο θέμα του μηνύματος “ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΙΟΥΛΙΟΥ -ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2024”. Στη συνέχεια και στο περιεχόμενο του κειμένου την αναγραφή του Ονοματεπώνυμου, του Αριθμού Φοιτητικού Μητρώου και του τηλεφώνου σας και το κάτωθι κείμενο: “Παρακαλώ για τον έλεγχο της καρτέλας μου, καθώς προτίθεμαι να συμμετάσχω στην επόμενη Ορκωμοσία του Τμήματος. Ενημερώνω ότι οφείλω τα παρακάτω μαθήματα (αν υπάρχουν) (με τον κωδικό τους).  Συνημμένα καταθέτω  Αντίγραφο Αστυνομικής Ταυτότητας (2 όψεις) ΑΠΟΚΛEΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΜΟΡΦΗ PDF,

Β) οι φοιτητές του πρώην ΔΕΑΠΤ– στο email του κ. Ανδρικόπουλου (), βάζοντας στο θέμα του μηνύματος “ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΙΟΥΛΙΟΥ -ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2024”. Στη συνέχεια και στο περιεχόμενο του κειμένου την αναγραφή του Ονοματεπώνυμου, του Αριθμού Φοιτητικού Μητρώου και του τηλεφώνου σας και το κάτωθι κείμενο: “Παρακαλώ για τον έλεγχο της καρτέλας μου, καθώς προτίθεμαι να συμμετάσχω στην επόμενη Ορκωμοσία του Τμήματος. Ενημερώνω ότι οφείλω τα παρακάτω μαθήματα (αν υπάρχουν) (με τον κωδικό τους).  Συνημμένα καταθέτω  Αντίγραφο Αστυνομικής Ταυτότητας (2 όψεις) ΑΠΟΚΛEΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΜΟΡΦΗ PDF.

Ως καταληκτική ημερομηνία για την αποστολή των ηλεκτρονικών μηνυμάτων σας ορίζεται η Τετάρτη 22/05/2024.

Θα ακολουθήσει νεώτερη ανακοίνωση της Γραμματείας, μετά το πέρας της εξεταστικής, για τις αιτήσεις συμμετοχής στην Ορκωμοσία των φοιτητών που θα έχουν ολοκληρώσει με επιτυχία τις απαιτήσεις για τη λήψη πτυχίου.

Εκ της Γραμματείας