Εικόνα Σημαντική Ανακοίνωση

Φοιτητές που επιθυμούν τη διαγραφή τους από το τμήμα Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων θα πρέπει να συμπληρώσουν την επισυναπτόμενη  Αίτηση Διαγραφής , η οποία :

1. Θα πρέπει να φέρει το γνήσιο της υπογραφής τους από Αστυνομικό Τμήμα ή ΚΕΠ

2. Θα πρέπει αρχικά να την αποστείλουν  στο fax του Τμήματος: 2641074129 και

3. Στη συνέχεια θα πρέπει να την αποστείλουν ΚΑΙ ταχυδρομικώς σε φάκελο υπόψη της Γραμματείας του Τμήματος, στην ταχυδρομική διεύθυνση:

Τμήμα Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων

Γραμματεία

Γ. Σεφέρη 2,

30100, Αγρίνιο

Στο φάκελο θα πρέπει επιπλέον να περιέχονται:

1. φωτοαντίγραφο αστυνομικής ταυτότητας

2. πρωτότυπη ακαδημαϊκή ταυτότητα (ΠΑΣΟ),

3. κάρτα σίτισης,

4. κάρτα βιβλιοθήκης.

Σε περίπτωση μη προσκόμισης των παραπάνω, είναι απαραίτητη η υποβολή υπογεγραμμένου εντύπου Υπεύθυνης Δήλωσης όπου θα αναγράφονται τα ακόλουθα:

• Δεν έχω στην κατοχή μου Ακαδημαϊκή Ταυτότητα, λόγω:………………

• Δεν μου έχει χορηγηθεί από το Τμήμα Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων του Πανεπιστημίου Πατρών  κάρτα σίτισης και κάρτα βιβλιοθήκης.

• Δεν έχω καμία εκκρεμότητα με τη βιβλιοθήκη του Πανεπιστημίου Πατρών ούτε με το ηλεκτρονικό σύστημα Εύδοξος.

Το αποφοιτήριο αποστέλλεται ταχυδρομικά στη διεύθυνση που αναγράφεται στην αίτηση διαγραφής.

Σημείωση: Τα ανωτέρω έγγραφα να φέρουν απαραιτήτως την υπογραφή των αιτούντων.

Επισυναπτόμενα: