Ανακοινώνεται  ως  περίοδος   εγγραφής  σε    εξάμηνο – δήλωσης μαθημάτων  των  φοιτητών  για  το ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ  ΕΞΑΜΗΝΟ  του  ακαδ. έτους 2023-2024 το χρονικό διάστημα από

07 11 -2023  ΕΩΣ  ΚΑΙ  30 11-2023

Η δήλωση μαθημάτων μπορεί να γίνει:

• ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΜΕ ΑΜ>554:

ΜΟΝΟ μέσω του συστήματος:  (https://studentsw eb.uwg.gr/)

ΠΡΟΣΟΧΗ:

1. Για μάθημα που  δεν  έχει  δηλωθεί  δεν  επιτρέπεται  η  προσέλευση  στις εξετάσεις   και   δεν   αποτελεί   ευθύνη   του   διδάσκοντα   ο   έλεγχος   της δήλωσης  ή  μη  του  μαθήματος. Ο  βαθμός  για  μη  δηλωθέντα  μαθήματα δεν θα καταχωρείται.
  2. ΟΙ ΕΠΙ  ΠΤΥΧΙΩ  ΦΟΙΤΗΤΕΣ  ΕΧΟΥΝ  ΔΙΚΑΙΩΜΑ  ΝΑ  ΔΗΛΩΣΟΥΝ  ΟΛΑ  ΤΑ ΟΦΕΙΛΟΜΕΝΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΑ EΞΑΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΧΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟ ΤΡΕΧΟΝ ΕΞΑΜΗΝΟ  ΚΑΙ ΤΑ  ΟΠΟΙΑ  ΕΧΟΥΝ  ΔΗΛΩΣΕΙ  ΕΣΤΩ  ΜΙΑ  ΦΟΡΑ  ΣΤΟ  ΠΑΡΕΛΘΟΝ, .
  1. Αν  τα  μαθήματα  προηγουμένων  ετών  που  χρωστάει   ένας  φοιτητής έχουν  μετονομαστεί  ή  μεταφερθεί  σε  άλλο  εξάμηνο, ο  φοιτητής  θα πρέπει  να  δηλώσει  το  αντίστοιχο  μάθημα  που  έχει  μετονομαστεί  ή μεταφερθεί.(πίνακας 1)
  2. Αν τα μαθήματα προηγουμένων ετών που εντάσσονταν στο πρόγραμμα σπουδών εισαγωγής του φοιτητή έχουν καταργηθεί, ο φοιτητής οφείλει να δηλώσει στη θέση τους ένα μάθημα επιλογής που θα παρέχεται στο τρέχον εξάμηνο ή μαθήματα νέα που έχουν ενταχθεί στο πρόγραμμα σπουδών.

ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ : Αν  το  καταργούμενο  μάθημα  ήταν  χειμερινού εξαμήνου θα πρέπει να επιλέξει επιλογής ή υποχρεωτικό νέο μάθημα που δεν το έχει  παρακολουθήσει  ποτέ  χειμερινού  εξαμήνου.

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΝΑΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΜΕΝΑ ΚΑΤ΄ΕΠΙΛΟΓΗΝ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ, ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙ   ΣΤΟ

EMAIL    gramdeapt@upatras.gr

ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΣ   ΤΑ   ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ   ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ :(ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ, ΕΤΟΣ ΦΟΙΤΗΣΗΣ, Α.Μ. ΕΜΑΙL  KAI THΛ.).

ΕΚ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΣΑΣ