Ενημέρωση των φοιτητών ΔΕΑΠΤ

Παρακαλούμε όσοι φοιτητές/τριες προσανατολίζεστε να συμμετάσχετε στην επόμενη ορκωμοσία, του Ιουλίου 2023,  να αποστείλετε στον κ. Ανδρικόπουλο σχετικό email () με αίτημα για έλεγχο της καρτέλας σας (έλεγχο περασμένων και οφειλόμενων μαθημάτων) έως και 26-05-2023. με την ένδειξη (Σας γνωρίζω ότι προσανατολίζομαι να συμμετάσχω στην επόμενη ορκωμοσία) και με την αναγραφή του Ονοματεπώνυμου, του Αριθμού Φοιτητικού Μητρώου και του τηλεφώνου σας για τυχόν ζήτημα προκύψει.

Σας υπενθυμίζουμε  ότι η παρουσίαση της πτυχιακής σας εργασίας είναι η τελευταία σας υποχρέωση, για την λήψη του πτυχίου σας,  και προϋποθέτει την ολοκλήρωση των υποχρεώσεων σας με τα Μαθήματα του Προγράμματος Σπουδών που σας αντιστοιχεί.

Επιπλέον παρακαλούμε να μας αποστείλετε σκαναρισμένες τις δυο όψεις της Αστυνομικής σας Ταυτότητας.

Σας ευχαριστούμε για τη συνεργασία σας

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Ε&ΤΤ

Αγρίνιο 05-05-2023